Çocuk Mutlu Forum
Sitemizden Yararlanabilmek İçin Üye Olunuz!
cocuk.mutluforum.org Site Yönetimi

ADMİN: Özge

MOD: EsEs_OzEr & emotional_girl

Çocuk Mutlu Forum
Sitemizden Yararlanabilmek İçin Üye Olunuz!
cocuk.mutluforum.org Site Yönetimi

ADMİN: Özge

MOD: EsEs_OzEr & emotional_girl

Çocuk Mutlu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çocuk Mutlu Forum

Çocukların Forumu...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Özge
ben seni (komik şiir) I_vote_lcapben seni (komik şiir) I_voting_barben seni (komik şiir) I_vote_rcap 
emotional_girl
ben seni (komik şiir) I_vote_lcapben seni (komik şiir) I_voting_barben seni (komik şiir) I_vote_rcap 
EsEs_OzEr
KonVicteD
güzel kız dilşad
Şükran ORGE
ömer
sefaabi
(__HaTiCe__)
En son konular
» Ankaraspor
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:10 am tarafından KonVicteD

» Foruma her girdiğinde yaz!!
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:20 pm tarafından emotional_girl

» Şu an moralin % kaç??
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:18 pm tarafından emotional_girl

» alttakinin sevmediği ders ne??
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:17 pm tarafından emotional_girl

» Messenger Plus
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:25 pm tarafından emotional_girl

» İMZA İSTEKLERİNİZ
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:50 am tarafından KonVicteD

» Karikatürler
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:39 am tarafından KonVicteD

» TEMEL İN ŞATOSU
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 11:02 am tarafından KonVicteD

» Kelime türetmece
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 9:35 pm tarafından emotional_girl

» [ok]lama oyunu:)
ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 9:33 pm tarafından emotional_girl

ben seni (komik şiir)

YazarMesaj
Özge
Çmf Yönetici
Çmf Yönetici
Özge

uyarı : ben seni (komik şiir) 1
Kadın Mesaj Sayısı : 183
Doğum tarihi : 14/12/98
Ruh Hali : ben seni (komik şiir) Defaul10
Madalya : ben seni (komik şiir) Madaly18

ben seni (komik şiir) Empty
MesajKonu: ben seni (komik şiir)   ben seni (komik şiir) I_icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 4:09 pm

Yorgun akşamlarda söylediğin şarkıları da sevmedim
Çünkü sesin çok kötüydü
Bir çiçeğe gülmeni bir güle benzemeni o kadar çok istedim ki
Ama sen gülün dikenine bile benzeyemedin, otun tekisin sen!
Ben seni hiç sevmedim ki
Seni sevsem söylerdim zaten
Hem senin nereni seviyim?
Sevilecek bi tarafın mı var
Ben seni hiç sevmedim ki
Acaba seni seven biri çıkar mı?
Bilinmez..
http://cocuk.benimforum.org

ben seni (komik şiir)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-