Çocuk Mutlu Forum
Sitemizden Yararlanabilmek İçin Üye Olunuz!
cocuk.mutluforum.org Site Yönetimi

ADMİN: Özge

MOD: EsEs_OzEr & emotional_girl

Çocuk Mutlu Forum
Sitemizden Yararlanabilmek İçin Üye Olunuz!
cocuk.mutluforum.org Site Yönetimi

ADMİN: Özge

MOD: EsEs_OzEr & emotional_girl

Çocuk Mutlu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çocuk Mutlu Forum

Çocukların Forumu...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Özge
GÜLBEN ERGEN I_vote_lcapGÜLBEN ERGEN I_voting_barGÜLBEN ERGEN I_vote_rcap 
emotional_girl
EsEs_OzEr
KonVicteD
güzel kız dilşad
Şükran ORGE
ömer
sefaabi
(__HaTiCe__)
En son konular
» Ankaraspor
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:10 am tarafından KonVicteD

» Foruma her girdiğinde yaz!!
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:20 pm tarafından emotional_girl

» Şu an moralin % kaç??
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:18 pm tarafından emotional_girl

» alttakinin sevmediği ders ne??
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 4:17 pm tarafından emotional_girl

» Messenger Plus
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:25 pm tarafından emotional_girl

» İMZA İSTEKLERİNİZ
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:50 am tarafından KonVicteD

» Karikatürler
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 7:39 am tarafından KonVicteD

» TEMEL İN ŞATOSU
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 11:02 am tarafından KonVicteD

» Kelime türetmece
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 9:35 pm tarafından emotional_girl

» [ok]lama oyunu:)
GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 9:33 pm tarafından emotional_girl

GÜLBEN ERGEN

YazarMesaj
Özge
Çmf Yönetici
Çmf Yönetici
Özge

uyarı : GÜLBEN ERGEN 1
Kadın Mesaj Sayısı : 183
Doğum tarihi : 14/12/98
Ruh Hali : GÜLBEN ERGEN Defaul10
Madalya : GÜLBEN ERGEN Madaly18

GÜLBEN ERGEN Empty
MesajKonu: GÜLBEN ERGEN   GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:17 pm

GÜLBEN ERGEN SEVENLERR queen
http://cocuk.benimforum.org
Özge
Çmf Yönetici
Çmf Yönetici
Özge

uyarı : GÜLBEN ERGEN 1
Kadın Mesaj Sayısı : 183
Doğum tarihi : 14/12/98
Ruh Hali : GÜLBEN ERGEN Defaul10
Madalya : GÜLBEN ERGEN Madaly18

GÜLBEN ERGEN Empty
MesajKonu: GÜLBEN ERGEN kimdir ????   GÜLBEN ERGEN I_icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:29 pm

Erenköy Kız Lisesi'nde ortaokulu, Kadıköy Ticaret Lisesi'nde liseyi bitirdim. Üniversite sınavlarını kazanmış olmama rağmen çalışma hayatım ağır bastı. (Hayatımda bir tek "keşke" dediğim şey konservatuar eğitimi almamış olmamdır.) Evimde olmak hayattaki en büyük zevkimdir. Sinemaya gitmeyi severim, ama
kışın. queen

Yaz günü mis gibi havalarda kapalı yerlerde olmayı sevmiyorum açıkçası. Cilt, el,
ayak, saç v.s. gibi bakımlarla kremlerle uğraşmak, onları denemek, maskeler yapmak
bana çok keyif verir. Eee, bir de internet hastalığı var tabii, chatler, yenilikler.
Bilgisayarım odamda duruyor. Genelde akşamları en az 1-2 saat oyalanıyor hatta dinleniyorum.
queen
Hmm, yemeklere gelinceee... Bayılırım güzel yemeğe. İşim ve yapım gereği aslında devamlı rejimde olmam lazım, ama bu pek de bana göre değil maalesef!! Dikkat ederim elbette yediklerime, ama 100gr.mış, 1 kibrit kutusuymuş ...aman aman. Ev yemeklerini tercih ederim. Sebze yemeklerini, köfte-patates kızartmasını ve sıcacık bir domates çorbasını en şık yemeğe tercih ederim. Tam bir meyve delisiyim. Meyvesiz bir gün geçiremem; başım ağrır hatta.
Hayatta en değer verdiğim insan ANNEMDİR.
CANDIR ANNEM, KANDIR, SUDUR. Sonra
mesleğim ve benimle beraber çalışan, başarımın
gizli destekçileri ekibim (DANIŞMANIM, ASİSTANIM, MENEJERİM, EVİMDE ÇALIŞANLAR, MAKYÖZÜM,
SES HOCAM, YÖNETMENİM, KUAFÖRÜM v.s.) çok kıymetlidirler benim için. Onları kendimden bir parça
gibi görürüm. queen

Hayatta 3 "S" çok önemlidir. Gülben'ce; SEVGİ, SAYGI, SAĞLIK... queen

Sevmek, ama her şeyi!! Deli deli severim ben, sevdikçe güzelleştiğime, sevginin
bana tüm pozitif enerjiyi taşıdığına inanırım. Sevilmeye layık olmayan kişi ya da
şeylerde bile bir güzellik bulmaya çalışır gene severim. queen

Kendimde sevdiğim özelliklere gelinceee... Hiç kinci değilim ben; küser, sonra da
neye küstüğümü unutur, anneme ya da asistanıma sorarım ben buna niye
küsmüştüm diye queen

Çalışkanlığımı ve mücadele etmeyi çok severim, evelallah yeter ki canım istesin... queen

Hakederek kazanmayı severim bir de, yorulmalı, terlemeliyim kazanmak için. O zaman
tatlı gelir alkışlar Kendimde en sevmediğim özellik detaycılığım olsa gerek. İnanılmaz!
En küçük ayrıntı gece gece yatağımdan kaldırır beni. Bir sevmediğim özelliğim de
(bunu işini bilen insanlara duyduğum saygıdan ötürü yazıyorum) her şeye, ama her
şeye çok karışıyor olmam. Özellikle işimin kamera arkasına. Programımın dekoru,
konuğun çay mı kahve mi içeceğinden tutun da kliplerin montajından dizilerin senaryolarına kadar her şeyi didik didik eder, bunaltırım insanları. Ama olsun, gene de severler benimle çalışmayı. queen

Aşka inanmam ben. SEVGİ'dir aslolan, kalıcı olan, yakan kavuran. Aşk gelir geçer.
Bana uymaz. İnsan...Yaradan'dan ötürü her insanı sevmeye çalışırım. Güzellikleri de, hataları da veren O'dur. Yargılamak bana kalmamış. Dedikodunun, kıskançlığın,
öfkenin hakim olduğu bir iş çevrem var. Bu değerlerden mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışırım. Kendime bakarım ben, yarışım da kendimle zaten. Allah herkesin yolunu açık etsin. queen

Bir cümle ile GÜLBEN ERGEN; İŞTE O ZOR!! İÇİM SIĞMAZ Kİ CÜMLELERE... SEVERİM BEN!! ANNEMİ SEVERİM, ALKIŞI SEVERİM, KAMERAYI SEVERİM, BENİ OKUYAN SENİ SEVERİM!! SÜSLENMEYİ SEVERİM, DENİZİ SEVERİM, MANTIYI SEVERİM, KEMANIN SESİNİ SEVERİM!! HATIRLANMAYI SEVERİM!! AMA EN ÇOOKKKKK: SEVİLMEYİ SEVERİM BEN......
Ben gibi, olduğum gibi, değiştirmeye kalkmadan. queen

Mustafa Erdoğan-Gülben Ergen çiftinin erkek bebeği hayata merhaba dedi.
Gülben Ergen, 13.50'de Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'nde doğum yaptı. Epidural anestezi ile doğum yapan Ergen'in, oğlunu kucağına aldığı an, gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi.Sahnelerin ünlü ismi Gülben Ergen, sabaha karşı 04.00'de sancılanarak hastaneye kaldırıldı. Eşi Mustafa Erdoğan tarafından apar topar Gayrettepe Metropolitan Florence Nightingale hastanesine götürülen Ergen, bir süre doktoru Prof. Dr Süreyya Menteş tarafından gözetim altında tutuldu. Öğle saatlerinde doğumhaneye alınan sanatçı, 13.50'de epidural anestezi ile oğlu Atlas'ı dünyaya getirdi. Prof. Dr. Güner Kaya ve Dr. Savaş Cömlek tarafından gerçekleştirilen doğum sonrasında anne ve bebeğin sağlığının çok iyi olduğu söylendi.
Atlas bebeğin 3 kilo doğduğu ve Ergen'in mutluluk gözyaşları döktüğü öğrenildi. Doğum anının fotoğrafları, doğum fotoğrafçısı Şengül Pallı tarafından çekilirken, Nihat Odabaşı da kendisine tahsis edilen özel bir odada Ergen ile oğlunun fotoğraflarını çekti. Bu arada doğumhanenin olduğu kata mini bir stüdyo kuruldu. Bu stüdyoda gazete ve televizyonlara verilecek görüntüler hazırlandı. Gülben Ergen'in doğum sırasında yanında bulunan isimler arasında Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin Erdoğan da vardı. Belçim Bilgin Erdoğan, bebeğin çok sağlıklı olduğunu söyleyerek şu açıklamayı yaptı: "Bebeğimiz üç kilo doğdu. Herşey çok güzel. Çok güzel bir bebek. Gülben ve Atlas çok iyi. Doğuma herkes girdi ama ben giremedim, çok korktum. Mustafa'yı ilk defa bu kadar heyecanlı gördüm. Yılmaz çekimde olduğu için gelemedi ama gelecek..." Ziyaretçiler arasında Mustafa Erdoğan'ın kardeşi Deniz Erdoğan da vardı.
Florance Nightingale Hastaneleri Genel Koordinatörü Mücahit Atmanoğlu, sanatçının, beklenenden erken doğum yaptığını kaydetti. queen queen queen
http://cocuk.benimforum.org

GÜLBEN ERGEN
1 sayfadaki 1 sayfası